Червоноград


Україна, Львівська область, Сокальський районзаснування: 1692 рік
населення: 82308 осіб

Червоноград 2018 на VIRTUAL.ua
Карта Червоноград. Заклади, місця та організації у Червоноград.

Місто Червоноград на Львівщині відоме як важливий центр гірничодобувної промисловості Львівсько-Волинського кам'яновугільного басейну. Крім того в місті добре розвинута підприємницька діяльність — діє понад 350 малих підприємств, розвинута торгівля та сфера обслуговування. Транспортні магістралі сполучають Червоноград з сусідньою Польщею та з іншими областями України, що і зумовлює позитивні тенденції в розвитку.

Інформаційна сфера налічує кілька газет, радіостанцій, а також місцеве телебачення. Функціонують освітні заклади, професійні технічні училища, створені філії міжрегіональної академії управлінського персоналу (МАУП) та економічного факультету Львівського національного університету. Населення Червонограда складає 83 тисячі осіб.

Багате місто і на архітектурні пам’ятки. Здебільшого це здобутки сакрального мистецтва такі як: Кристинопольський палац, колишній бернардинський костел Зіслання св. Духа, Святоюрський монастир о. Василіян, Червоноградська філія Львівського музею історії релігії (палац Потоцьких) тощо.


Карта Червонограда